Szuper Levente shutouttal kezdett

2009.08.19. 11:14 D. Gromov

A válogatott első számú kapusa bemutatkozott a Hannover Scorpionsban, a DEL élcsapata a Kassel Huskiest győzte le felkészülési mérkőzésen 2-1 (0-1, 1-0, 1-0) arányban. Szuper Levente a második harminc percben kapott lehetőséget, góltalanul tette a dolgát. Elkezdődött a sosnowieci torna, amelyen két magyar gárda is érdekelt. Ha minden igaz, ezen a linken élőben lesz követhető az eredmény alakulása. Magyar szurkolók is vannak a helyszínen, az AV19-drukker Blue Brothers-esek is utaztak, azt ígérik, írnak beszámolókat, mégpedig ide. A Lengyelországban tartózkodó Ferencvárosnak van két új próbajátékosa, róluk a klub honlapján olvashatnak részletesebben.

84 komment

Címkék: ferencváros szuper alba volán

Remek kezdés, csak így tovább!
némi késéssel, de a Fradisták is jelen lesznek. igaz, beszámolókat ők valószínűleg nem lesznek képesek írni:)
@szorgalmas: :)

viszont minden jel szerint nem él az élő a sosnowiec honlapján, sajnos
Frissítettük a linket, már él az élő közvetítés, a linkelt oldal bal felső sarkában.
@F. Kapus: Bal felsőben nem találtam, de a jobb felsőben igen :)
Látszik még h nagyon gyenge a Fradi,szerintem evvel a csapattal nem leszünk dobogósok sem!Még elkélne egy megbízható bekkpár!Davissel mi van,nem tudja esetleg valaki?
@OliBLOOD: mint jó apa, nem a megoldást adtam meg, hanem térképet mutattam, szmájli
@aknakereső:
Szeptember 3-án érkezik, igaz ettől nem lesz több bekkpár és erősebb védelem. Molnár Ádám a Mennybe ment ma!:-)
@OliBLOOD:
Azt hiszem Gugliéknak még egy picit fejlődni kell. Amúgy perverz vagy!:--)
@OliBLOOD: egyszerűen semmi nem lehet viccesebb, mint a google translate
minnyá kettőóraaa
aaaapaaaakezdőőődiiiiik
Ég a fradi ég el ne aludjék....
Nektek működik a link?
sehunsemmi... tőlem is kérdezik a hallgatók, felhívtam Ocskay Gábort, aki annyit mondott, ha valami van, akkor Ő biza kap sms-t... még nem kapott... :)
A Blue Brothers Press jelentése szerint az első harmad után 0-0 az állás az Alba Volán–Spisska Nova Ves meccsen. Kiegyensúlyozott a mérkőzés, az iglóiak valamivel többet támadnak, 9 fős a helyszíni Volán-tábor.
Üdv!

Nem hiszem el, nem lehet sehol élőben követni???
helló!
Hol van online közvetités? ha nincs akkor menyni a meccs?:) kösszi
@Feca09:
F. Kapus 2009.08.19. 14:41:51
@Tillasz: Molnár Ádám Mennybe ment? És akkor Nagy Laci?:D "Nagy László (akit végül csapatunk legjobbjának választottak a mérkőzésen)" fradihokiról másoltam...azért ám ez is elég Nagy érdekesség:-) vénségére lesz jó játékos?:P
@AG 2.0: A gugli az nagy haver, nekem a kedvencem az orosz jégkorongos oldalak fordításánál a "felhorzsolt 8 alátétet" (lőtt 8 gólt). Továbbá még Grebeskov=Fésűkagyló, svéd=karórépa, stb. :)
hokej.zaglebie.sosnowiec.pl/
a helyi csapat honlapja sem az az közvetítsünk jól "onlájn" a kupáról, sajnos...
vicc az egész....
A bwinen lehet élő fogadásban fogadni az Igló-Volán meccsre. A honlapjuk szerint 2 harmad után a Volán vezet 1-0-ra egy, a 2. harmad elején esett góllal.
@kerusz: akkor azt hiszem ez most itt "közérdekű tájékoztatás":

Blue Brothers Press: 20.48-nál vezetést szerzett a Volán. Mihály Árpád góllal mutatkozott be új csapatában, Kovács Csaba remek átadását lőtte a hálóba. A magyar bajnok átvette az uralmat a pályán. Eddig Hetényi Zoltán védett, ügyesen.
GO SAPA, GO!!!!!!!! :):):)
nem baj!!

HAJRÁ VOLÁN!!!
@F. Kapus: Koszonom. Amugy le sem veszem a szemem a blogrol :)
Csakígytovább!!!
@csatoimi: Jól játszik az embered :) Így kell bemutatkozni egy új csapatban!
@F. Kapus: Hiaba na, Ti vagytok a legjobb jegkorongos oldal, most is csak innen lehet tajekozodni, vegigneztem az osszes lehetseges oldalt, de Ti mindenkinel gyorsabbak vagytok :)
lehet már tudni ki lőtte a másodikat?
@ekanai: Remeljuk mindig jol fog :)
@csatoimi: Legyen úgy! :)
Álom : meccsenként 1 pont átlagban, ahogy az FMH-ban nyilatkozott :D
Nem lenne rossz az EBELben.
emberelőnyben a HK Spisska Nova Ves
@ekanai: Olvastam en is :) Adja az Isten, hogy igy legyen. Mar alig varom, hogy kezdodjon az EBEL.
Megint az az átkozott utolsó 2 perc...
kezdődnek a büntetők :P

HAJRÁ VOLÁN!!
eddig 1:1 a büntik :)
1:2 :):):) jeeeeeee megy ez csak csinálni kell :)
1:2 a bünti!!! EZAZ!!
Blue Brothers Press: "A harmadik harmad első másodperceiben kaptunk egy gólt, majd Sofron lőtt gól Kóger passzából 41:59-kor. A második iglói gól 59:06-kor esett, a bulikörről kapáslövésből. Az ellenfélnék játszik Saluga is. Büntetők következnek."
Szép volt fiúk!!!
MEGYNERTÜK!!! EZAZ!!
ezaaaaaaz
mieeeeenk!!!!!
@csatoimi: köszönjük, de ezt most csak a barátainknak köszönhettük, ráadásul aztán te magad cáfoltál rá erre :)
@AG 2.0: ez csak tipp, de szerintem Fekete, Süti, Godó :D
@AG 2.0: de sokat akarsz :):):) hehehhhh
@F. Kapus: Mindegy kinek koszonhettetek, mi toletek tudtuk meg. En is egy baratomnak koszonhetem :) Halkan meg azt is megjegyzem, hogy a Volan mindket goljat csikiak utottek :)
@AG 2.0: Egyelőre csak annyit tudunk, hogy Sofron lett a Volán legjobbja.
@csatoimi: és még egy halk megjegyzés... Csató Imi barátunk a 28 meccs előtt meglátogat a rádióban, és beszélgetünk jókat egy jó sportról... :) Ez itt a reklám helye... :)
Majd belinkeljük a végterméket ide is! Már ha hozzájárulsz! :)
@Leo945: Ha mar ilyen halkan megjegyezted, nincs mas valasztasom :)
Gratula a Volánnak! szép kezdés ezen a nem gyenge tornán!
@csatoimi: Köszönjük... Az első gól nem jöhetett volna létre, ha ...
Gratula a Volannak es a volan csiki szuletesu jatekosainak :)
Kik lőtték a büntiket?És ne csak tippeket válaszoljatok légyszi...SZÉP VOLT FIÚK!
Fekete lőtte a győztes találatot. Többit még nem tudom.
@SweFan: A hockeyfans.at portál szerint a bűntetők két gólját Kovács és Fekete szerezték.
További hír, hogy aláírta a szerződését Hetényi Péter, és Kiss Dávid.
Már csak Johansson kéne, meg hogy végre aláírjon Palkó.
Aztán kész is a csapat.
Szép volt, fiúk!!! Nagyon várom már a jövőhét pénteket... :)

Szani, Laci irigyellek.... :)
Gratulálok a Volánnak, jó eredmény! Szegény iglóiak nagyon retteghetnek a magyaroktól, tavaly mi, most meg a fehérváriak verték meg őket :) . Mi is játszunk még velük az idén, szerintem most javítani fognak a mérlegükön. Palkovics miért nem játszott?
Gratula! csak igy tovabb AV19
@forestjr: El sem utazott, minden napos a felesége, hogy játszhatott volna?
Grat a volánnak, a blognak és köszönjük nektek is Szani, Laci! Sajna csak most értem haza, de legalább tudom az eredményeket. Ja és hajrá fradi is!
@banyszi: Köszi, elfelejtettem, de jó hogy le nem baxol már :) .
úgy tűnik, a hazai csapat meccseit kiemelt figyelem övezi, ezért jó eséllyel csütörtök este 8-tól a ma bevált linkeken gólszerzőkkel együtt lehet online követni az eseményeket, itt: www.sosnowiec.info.pl/sport/hokej-na-lodzie,1,2,70 és itt: www.hokej.net/
az FTC 11-kor játszik, ott nehezebb dolgunk lesz, ha menet közben nem is, de a végén remélhetőleg hamar lesz info, a hivatalos honlap ma sem volt lassú
@F. Kapus: Ma is ilyen későn értem haza, nagyon köszönöm a segítséget, hajrá jégkorongos fiúk!
@banyszi: Nálunk a későn jövőknek nem kell a híradóig várniuk :)