A Kazany is kikapott a Vityaztól

2010.01.26. 09:13 kovacsistvan

Hétfőn három mérkőzést rendeztek a KHL-ben. A Vityaz továbbra is remekel, a csehoviak a kazanyiakat lepték meg, Chris Simon lőtte a győztes gólt a ráadásban. A Nyeftyehimik két pontra megközelítette az Ak Barszot, a CSZKA-t verte egy utolsó perces góllal. A Lada hét meccs után nyert, a Torpedót verte meg idegenben.

TorpedoLada 1-2
G.: Varnakov (Novopasin) ill. Kukumberg (Golubcov), Beluhin (Kalimulin)
K.: 8-4
Kapusok: Fomicsov
Szemjonov

Vityaz
Ak Barsz 3-2 (h.u.)
G.: Komarisztij (Batirsin), Komarisztij (Simon), Simon (Berdnyikov, Megalinszkij) ill. Tyerescsenko (Obuhov), Buravcsikov (Morozov)
K.: 41 (Sugden 5+végleges) - 12
Kapusok: Gyenyiszov
Galimov

CSZKA
Nyeftyehimik 4-5
G.: Parsin (Szuglobov, Goncsarov), Filatov (Goncsarov, Andronov), Goncsarov (Parsin, Kornyejev), Misarin (Filatov, Szuglobov) ill. Belov (Poligalov), Lewandowski (Starosta), Pesztuskko (Konykov, Poligalov), Drozgyeckij (Lewandowski, Arhipov), Mamasev (Jakucenja)
K.: 6-14
Kapusok: Barulin
Taraszov

33 komment

Címkék: khl

Filatov elemeben van nagyon. A tatarok elinteztek Teged.
Ez a tippmix is elment... Szép ez a jégkorong. HAJRÁ VOLÁN!
egész nap az SZKA-Dinamó meccset vártam, erre nem találok stream-et :((((
@Sammer: múúúúkodik a linkem ,amit küldtem? :)
az első 14 perc után 0-0 az állás és gyors oda-vissza támadásokkal szépen kóstolgatják egymást az ellenfelek
@Thomas_AV: Én is ezzel próbálkoztam, de sajnos nálam nem működik.
@Sammer: na ügyes vagy, így van, ugyan az a kép ,mint a KHL-es oldalon :)
elég rövid volt a két harmad között a szünet...gondolom csúsztatott felvételt adnak le
Mekkora 2 az 1-es helyzet maradt ki....uhhhhh
@Thomas_AV: ez a helyzet is hasonló volt 43:00 körül. És megint nem találtuk el a kaput. De legalább most már Weinhandl bement a kapuba, ha a korong nem is.....
33:00-nál persze- De erre meg is büntették a csapatot..... 1:0 :((((
Hajrá!!!!
na ez a 3-számú pali szépen meghúzta a cselt...szép gól volt
Priest, hogy vagy?:)
Chris Simon ugye 1+1 ,tehát jobb az átlaga, mint a meccsenkénti egy pont:) és a pofonláda még kis sem nyílt:) Vityaz hasít:)
@kiralyfi: Nem teljesen igaz, Sugden négy meccses eltiltást kapott, mert belevert a palánkba egy kazanyit.
@kiralyfi: szevasz! te is nézdd a meccset a fenti linken ;) most épp szünetelés van:)
@kovacsistvan: megcsúszott és már nem tudta kikerülni szegény kazanyi játékost, túlzottnak érzem a büntetés értékét:) nagyon nyomják szegény Vityazt:)
@Thomas_AV: megyek mindjárt nézem, nemrég jöttem haza, most örömködöm a Vityazon:)
@kiralyfi: SZKA-Dinamó M meccset nézem
@kiralyfi: csak már 6-8 perc van vissza a meccsből
aszta milyen kis OROSZ menyecske volt a képen,,,,uhhhh , az a kirúzsozott orca és a nagy szempilla kombinációja :D
na nézzük azt az üres kaput :)
itt büntetőlövések vannak :D:D:D
Kolesz-net brillírozik, nem megy a stream...:S
35 lövés Esche kapujára, sajnos egy sem ment be. Pedig eddig - ha jól emlékszem - egész szép mérlege volt a Dinamonak az SZKA ellen. A helyzetek megvoltak, 3 nagy ziccer is volt, abból 2-szer még a kaput sem. Ilyenkor törvényszerű, hogy az ellenfél fog betalálni.
Tegnap - Veletek ellentétben - én nem a CSZKA-nak drukkoltam, mivel nekem már elvitt egy ezresemet az a csapat, és ezt megjegyeztem nekik :) Sokkal inkább kiváncsi voltam, hogy Lewandowski hogy illeszkedett be az új csapatába. Nos, a tegnapi játéka alapján nem lehet rá panasz, egy gól és egy gólpassz.
@kiralyfi: ugyan nem láttam a meccset - nem volt sehol stream, de áááhhh.. sztem nem volt tiszta ez a meccs, de fene tudja.. :)
am. kösz a kérdést, elég jól vok így az államvizsgám után :D :D

Vasutas kolegát hiányolom!! :D már csak 5 pontnyira van a Kazany!!! :D
azért részvétem így a Barisz-meccs után :P vmi nem stimmel mostanában a Lokoval.. :S :S de mire kell biztos összekapják majd magukat, attól nem félek :P