Egyre nehezebb helyzetben az MVD

2010.04.16. 20:29 kovacsistvan

Pénteken újra összecsapott az MVD és az Ak Barsz, a meccs kimenetele ugyanaz lett, mint csütörtökön. A mérkőzés első gólja egy páros kiállítás után esett egy Ak Barsz-védő, Panyin jóvoltából. A következő két találatot is a vendégek jegyezték, a szépítést három légiós, Ellison, Novák és Strbák hozták össze. Negyven másodperccel a vége előtt még Garnett lekorcsolyázott, de 24 másodperc múlva jöhetett is vissza, mert Obuhov betalált az üres kapuba. Az Ak Barsz kettővel vezet a párharcban, hétfőn és kedden Kazanyban rendeznek meccseket, és ha marad a tatár tempó, akkor több találkozó nem is lesz.

MVDAk Barsz 1-4
G.: Strbák (Novák, Ellison) ill. Panyin (Morozov, Kapanen), Obuhov (Nyikulin, Badjukov), Immonen (Kapanen, Nyikulin), Obuhov (üres kapu)
K.: 16-16
Kapusok: Garnett
Vehanen

Keleti főcsoport, negyeddöntők

Szalavat Julajev (1.)-Avtomobiliszt (8.)
3-1
4-1 8-1
Metallurg Magnyitogorszk (2.)-Traktor(7.)

Milyen mákos góllal vezet az MVD...
@csatoimi: Szerintem pedig az mindent elárul, hogy a hazaiak között van Nyeftyehimik-mezes, jekatyerinburgi és taskenti is. Szinte mindenki a tatároknak szurkol.
Mire ezt leírtam, már egyenlő is.
@Thomas_AV: Ott mivel jobb?
@csatoimi: Hozzá tartozik a teljes igazsághoz, hogy a második meccs játékvezetői már nem fognak a döntőben meccset vezetni, mert visszanézte a vezetőség videóról a meccset, és nem voltak a bírókkal megelégedve.
@csatoimi: Ilyet nem fognak kijelenteni, de arra gondolhattak.
A mai meccsnek a felénél 21-5 volt a kaput eltalált lövések száma. Szóval mégsem az MVD-nek áll a zászló...
@kovacsistvan: De még mindig csak 1-1. :)
@kovacsistvan: én is mondtam akkor, hogy vehetnének ak barsz mezt :)
@kovacsistvan: Hiába na, ehhez a sporthoz is érteni kell. :)
Szép gólt RÚGOTT Tyertisnij. Meg is adta.
@kovacsistvan: lábról bepattanó korong nem egyenlő a rúgottal :D. De szép volt :).
@csatoimi: A harmadik harmadban már egyenlő erők küzdelme volt. Nem mindig a jobb nyer, ilyen a sport.
Amiatt viszont nagyon mérges vagyok, hogy a szlovén-magyar meccs előtt KHL-meccs lesz az MVD (és a játékvezetők) jóvoltából.
@kovacsistvan: a tegnapi Pens Meccs első harmadában volt Rúgott Gól, nem is adta meg a bíró az Ottawaiaknak.
de ez szép volt!
lepkés felett repült el a korong?
na verjék be az empty net-et aztán folyt. köv.
ejjj!!! kiállítás is még.....
Izgalmas meccs volt, az eredmény nem tetszett, de a lányok kárpótoltak a nézőtéren :)
@kovacsistvan: azok tényleg komolyak voltak. :)
@durex26: hát jókor jött - szó se róla :D igazság szerint keményen bealudt az Ak Barsz - már az első harmad után. Én nem vádolom őket, nem lehet minden meccs olyan darálós. Nagy baj nem történt.
Ami már inkább baj, hogy lassan a komplett első sor kidől.. bár az a tegnapi Morozov sérülés nem tűnt olyan vészesnek, remélem tud játszani.