UTE–Brassó 11-7

2009.11.24. 21:06 F. Kapus

Az UTE a vártnál nehezebben, de legyőzte a Fenestela 68 Brassót. A 47. perc elején még 6-6 volt az állás, majd 54 másodpercen belül három gól is született, így lett 8-7. A mérkőzés végül is az 57. percben dőlt el, ekkor alakul ki a 10-7, az utolsó percben lőtt lila-fehér gól már csak kozmetikázott a dolgokon, a vége tehát 11-7 lett. A statisztika szerint több mint száz lövést eresztettek meg a csapatok, önmagában ez az adat, de az eredmény is, a csapatok védekezésének komoly kritikája. Győzelmével az UTE megelőzte az SC Csíkszeredát, és a második helyen áll a Mol Ligában.

25 komment

Címkék: mol liga

Ez a jövö hokija, nyilt sisakos volt a küzdelem.
A betyárját!!! :)

6:3-ról felállt a Brassó! Ez igen! :)
a kapusok és a védők mit csináltak? Vizilabdát néztek?
Nem voltam jelen, de egy szurkolótársam rövidke értékelése így hangzott: katasztrófa.
@fetyiszov: Tökéletes egyszavas összefoglalása a meccsnek.
nem katasztrófa, hanem akasztófa
167 néző?
Remélem nem ment el az újpestiek kedve a meccsre járástól! Bár ahogy most olvasom a minősítéseket... :(
Hogy valami pozitív is legyen a mai meccsről:
csapatunk hamar feledtetni tudta a vasárnapi 0-3-mas vereséget :D
@Hockeybloopers: nagy góóóóóól :DDDDD
Megvan a győzelem. A többit felejtsük el.

Brassó másokra is nyugodtan frászt hozhatna, nem csal a lilákra ;)
Szívesen megnéztem volna a meccset neten vagy akárhol... Ennyi gól ritkán esik egy meccsen. Ehh...
Szegény TV-seknek lesz dolguk a gólösszefoglalóval :D
Szegény Füge.

Majdnem lett egy jó estélye. ;-)

Szerintem várd meg Kirit egy edzés után, és rendezd le vele. :)))
úgyis ritkák a 60 perces gólösszefoglalók - na jó, futóórával :)
@atish: Estélye vagy estéje, nem mindegy, bár mindkettő helyes. Bocs, hogy mezei sofőrként beleszóltam... :P
GRATULA AZ EGESZ BRASSONAK
HAJRA FIUK HAJRA BRASSO
Azt nem tudom miert nem szerzodtettnek egy profi kapust es ket jo csatart a brassoiak , nem hiszem hogy ne lenne annyi penzuk ??!?!
Kapusposzton nem vagyunk jól eleresztve.
Sáj' megbizhatóan hozza a bakikat,Beczében mocorog valami,de akárhogy "öltözik", csak a fél kaput takarja.Ha elől hozzák a formát,igencsak gólgazdag meccseink lesznek.
@Uteapu: Mondjuk én csak félidőre értem oda a meccsre, de 5-3 után sztem egyetlen gól sem Sájon múlott. Nem emlékszem, hogy nagyon bakizott volna. Inkább úgy mondanám, hogy nem voltak olyan bravúrjai sem, amivel segíthette volna a csapatot átvészelni a mélypontot. De mivel ez egy legalább hatvan percig tartó mélypont volt...

Péntekre egészen más játék kell, mert a DAB ellen ez édeskevés lesz.
@Fejér Lilla: Én sajnos kihagytam pár meccset.
(nem önként és dalolva)A véleményt amit irtam, nagy általánosságban igaznak vélem.Láttam már Tőle bravúros teljesitményt is és tény,az előtte védekezőktöl sok függ.Megnyugtató lenne egy stabi átlag,túl sok a szélsőség.Persze ez az egész csapatra is áll.