HTML

Jégkorong

A világ legjobb sportja a határokon innen és túl, és mindenütt, ahol van.

Címkék

ahl (66) alba volán (453) átigazolások (243) ausztria (86) a csoport (408) bajnokok ligája (42) bajnokság (226) bajnokságok (82) bartalis (53) bp. stars (52) brassó (64) briancon (72) cortina (67) csehország (98) dab (43) dab.docler (315) divízió 1 (231) divízió 2 (49) döntő (128) ebel (1139) eht (76) eihc (93) elitserien (49) énekes (363) extraliga (59) fehéroroszország (50) fehérvár (609) felkészülés (183) felkészülési mérkőzések (182) finnország (145) fotók (45) franciaország (73) ftc (213) gömöri (43) hári (76) hc csíkszereda (85) hetényi (70) horvátország (40) hsc csíkszereda (87) ifjúsági (285) iihf (80) inline (109) interliga (44) játékvezetők (64) jégkorongmagazin (51) jesenice (42) junior (90) juniorok (200) kanada (97) khl (663) kóger (82) kölyök (55) kontinentális kupa (104) ladányi (105) légiósok (131) ljubljana (46) magyarország (561) magyar kupa (80) miskolc (187) mjsz (143) mol liga (975) nationalliga (132) németország (46) nhl (1598) női (96) nők (127) norvégia (45) ob 1 (173) ob i. (206) ocskay (107) olaszország (68) olimpia (119) olimpiai selejtezők (85) oroszország (132) pakk (41) playoff (137) primeau (55) rájátszás (360) románia (119) sator (53) sc csíkszereda (107) serdülő (78) sport tv (42) stanley kupa (40) steaua (41) svájc (77) svédország (161) szavazás (57) szavazások (43) szélig (75) szlovákia (193) szlovénia (105) szuper (107) thurston (43) u16 (61) u18 (291) u20 (168) ukrajna (57) utánpótlás (122) ute (185) válogatott (984) vasas (53) vas jános (111) vb (1471) videó (148) videók (494) világbajnokság (107) winter classic (51) Címkefelhő

Döntetlennel kezdett Szlovákiában a DAB

2011.08.30. 08:24 F. Kapus

A HK Trnava otthonában 3-3-ra végzett a Dab.Docler. A szlovák másodosztályú nagyszombati csapat 2-0-ra nyerte az első harmadot, de a második húsz percet két góllal a DAB fejezte be jobban, és negyven perc után kialakult a végeredmény. A magyar gólokat Virág T., Azari és Hüffner szerezte, a kaput Kiss Tamás védte. Kedden újabb szlovák 1. ligás együttes otthonában lép fel a dunaújvárosi csapat, Nagytapolcsányban. "A legjobb keretünkkel utaztunk kétnapos szlovákiai túránkra – mondta blogunknak Szakács Ferenc, a Dab.Docler edzője még az indulás előtt. – Galanisz Nikandrosz és Kiss Ákos kisebb sérülés miatt nem tartott velünk, a farmcsapatból viszont itt van Ványi, Győri, Papp Cs., Dancsfalvi és Strenk." A Dab.Docler a hétfői mérkőzés után nem utazott haza, hanem egyből átment Nagytapolcsányba, és csak kedd éjszaka tér vissza Dunaújvárosba. "Remélhetőleg többet mutatunk a valós tudásunkból, mint legutóbb" – ezt már Énekes Lajos mondta az albavolanhockey.hu oldalnak a Fehérvár–Jesenice mérkőzés felvezetéseként. A kedden 19 órakor kezdődő összecsapás előtt a hazaiak edzője szerint a csapat jó úton jár, de van még javítani valójuk. Igaz, öt napja a Jesenice 2-1-re nyert, akkor a magyar bajnok Ladányi és Mihály nélkül játszott, a hírek szerint ők kedden már ott lesznek a jégen. A szlovén bajnokcsapat problémái azóta megszaporodtak, a korábban a távozás mellett döntő hat légiós után újabb három külföldi ment el a csapattól, a fiatal hátvéd Thomas Ward-Cardinal mellett a tervezett első sor két meghatározó támadója, Wacey Rabbit és az első hullámban átmenetileg mégis a maradás mellett döntő James Sixsmith. Ráadásul ebben a szezonban Nagy Gergő és Léderer Ákos egyik kedvencét is nélkülözni fogja a Jesenice, Gasper Susanj a Mariborhoz távozott. A Jesenicének még így is öt légiósa maradt, közülük ketten Székesfehérváron bizonyíthatnak először.

Nemzetközi Bajnokság:

augusztus 12., Fehérvár (EBEL)-Fehérvár-farm 8-4 (Székesfehérvár)
augusztus 12., HSC Csíkszereda-Steaua Rangers 2-4 (Brassó Kupa)
augusztus 12., Brassó-Románia U20 12-0 (Brassó Kupa)
augusztus 13., HSC Csíkszereda-Románia U20 10-2 (Brassó Kupa)
augusztus 13., Brassó-Steaua Rangers 6-3 (Brassó Kupa)
augusztus 14., Steaua Rangers-Románia U20 6-1 (Brassó Kupa)
augusztus 14., Brassó-HSC Csíkszereda 0-5 (Brassó Kupa)
augusztus 16., Fehérvár-farm-Dab.Docler 2-4 (Székesfehérvár)
augusztus 17., Liptovsky Mikulás (SVK-2.)-HSC Csíkszereda 2-6 (Szepességi Kupa, Igló)
augusztus 17., Spisská Nová Ves (SVK-2.)-Miskolc 6-1 (Szepességi Kupa, Igló)
augusztus 18., Liptovsky Mikulás (SVK-2.)-Miskolc 4-2 (Szepességi Kupa, Igló)
augusztus 18., Spisská Nová Ves (SVK-2.)-HSC Csíkszereda 7-2 (Szepességi Kupa)
augusztus 18., Fehérvár-farm-Dab.Docler-farm 7-2 (Székesfehérvár)
augusztus 19., HSC Csíkszereda-Miskolc 2-4 (Szepességi Kupa, Igló)
augusztus 20., SHK 37 Piestany (SVK-2.)-HSC Csíkszereda 4-1 (Pöstyén)
augusztus 24., Progym Gyergyószentmiklós (ROM-1.)-Steaua Rangers 2-6 (Gyergyó)
augusztus 26., Miskolc-HK Trebisov (SVK-2.) 5-3 (Miskolc)
augusztus 26., Fehérvár-farm-Dab.Docler 2-6 (Székesfehérvár)
augusztus 26., Brassó-Spisská Nová Ves (SVK-2.) 2-4 (Csíki Sör Kupa, Csíkszereda)
augusztus 26., HSC Csíkszereda-Steaua Rangers 9-0 (Csíki Sör Kupa, Csíkszereda)
augusztus 27., Spisská Nová Ves (SVK-2.)-Steaua Rangers 8-1 (Csíki Sör Kupa)
augusztus 27., HSC Csíkszereda-Brassó 4-1 (Csíki Sör Kupa, Csíkszereda)
augusztus 28., Brassó-Steaua Rangers 4-6 (Csíki Sör Kupa, Csíkszereda)
augusztus 28., HSC Csíkszereda-Spisská Nová Ves (SVK-2.) 6-5 (Csíki Sör Kupa)
augusztus 29., 17.00: HK Trnava (SVK-2.)–Dab.Docler 3-3
augusztus 30., 18.00: HC Topolcany (SVK-2.)–Dab.Docler
szeptember 2., 16.00: Brassó-Dunarea Galati (ROM-1.) (Gyilkostó-Kupa, Gyergyószentmiklós)
szeptember 2., 19.00: Progym (ROM-1.)-Steaua Rangers (Gyilkostó-Kupa)
szeptember 2., 17:00: Dukla Michalovce (SVK-2.)-Miskolc (Nagymihály)
szeptember 2., 20:00: Fehérvár-farm-Kapfenberg Bulls (AUT-2.) (Székesfehérvár)
szeptember 3.: Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna (Székesfehérvár), Fehérvár (EBEL)–Dab.Docler, HSC Csíkszereda–Asiago (ITA-1.)
szeptember 3., 16.00: Steaua Rangers-Dunarea Galati (ROM-1.) (Gyilkostó-Kupa)
szeptember 3., 19.00: Progym (ROM-1.)-Brassó (Gyilkostó-Kupa)
szeptember 4.: Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna (Székesfehérvár), helyosztók
szeptember 4., 14.00: Brassó-Steaua Rangers (Gyilkostó-Kupa)
szeptember 4., 17.00: Progym (ROM-1.)-Dunarea Galati (ROM-1.) (Gyilkostó-Kupa) 

EBEL:

augusztus 2., HC Orli Znojmo-Horácka Slávia Trebic (CZE-2.) 2-3 (Znojmo)
augusztus 4., Red Bull Salzburg–Avangard Omszk (KHL) 2-3 (Füssen)
augusztus 9., HC Orli Znojmo-Acroni Jesenice 6-2 (Znojmo)
augusztus 11.: Färjestads BK (SWE-1.)-EC Red Bull Salzburg 0-4 (European Trophy, ET)
augusztus 11., HKM Zvolen (SVK-1.)-Olimpija Ljubljana 1-4 (Zólyom)
augusztus 11., Vienna Capitals-Oulun Kärpät (FIN-1) 3-2 (ET)
augusztus 12., HKM Zvolen (SVK-1.)-Olimpija Ljubljana 0-4 (Zólyom)
augusztus 12., Graz 99ers-Landshut Cannibals (GER-1.) 1-3 (Graz)
augusztus 12., Fehérvár (EBEL)-Fehérvár-farm 8-4 (Székesfehérvár)
augusztus 12., Acroni Jesenice-HC Orli Znojmo 5-2 (Jesenice)
augusztus 13., KLH Chomutov (CZE-2.)-Olimpija Ljubljana 4-0 (Zólyom)
augusztus 13., Frölunda Indians (SWE-1)-EC Red Bull Salzburg 3-2 (ET)
augusztus 13., Vienna Capitals-KalPa Kuopio (FIN-1) 2-4 (ET)
augusztus 14., Djurgårdens IF (SWE-1)-EC Red Bull Salzburg 4-2 (ET)
augusztus 14., Vienna Capitals-Adler Mannheim (GER-1) 3-6 (ET)
augusztus 15., Olimpija Ljubljana-Medvescak Zagreb 4-2 (Ljubljana)
augusztus 16., HC Olomouc (CZE-2.)-HC Orli Znojmo 5-2 (Olomouc)
augusztus 16., Fehérvár-SHK 37 Piestany (SVK-2.) 11-1 (Székesfehérvár)
augusztus 18., Olimpija Ljubljana-Villacher SV 2-3 (Rudi Hiti Kupa, Bled)
augusztus 18., HC Lev Poprad (KHL)-Graz 99ers 4-3 (Poprád)
augusztus 18., HC Orli Znojmo-HC Dukla Jihlava (CZE-2.) 1-2 (Znojmo)
augusztus 18., Acroni Jesenice-NCAA válogatott 3-1 (Rudi Hiti Kupa, Bled)
augusztus 19., Slovan Bratislava (SVK-1.)-Vienna Capitals 6-1 (ET, Pozsony)
augusztus 19., HC Vitkovice Steel (CZE-1.)-Graz 99ers 3-5 (Poprád)
augusztus 19., Villacher SV-NCAA válogatott 2-1 (Rudi Hiti Kupa, Bled)
augusztus 19., Acroni Jesenice-Olimpija Ljubljana 3-4 (Rudi Hiti Kupa, Bled)
augusztus 19., Black Wings Linz-Karlovy Vary (CZE-1) 4-3 (Linz)
augusztus 19., Fehérvár-Kapfenberg Bulls (AUT-2.) 9-0 (Székesfehérvár)
augusztus 19., Val Pusteria Wolves (ITA-1.)-KAC 0-4 (Dolomitok Kupa, Brunico)
augusztus 19., Eisbären Berlin (GER-1.)-EC Red Bull Salzburg 0-5 (ET)
augusztus 20., Olimpija Ljubljana-NCAA-válogatott 3-4 (Rudi Hiti Kupa, Bled)
augusztus 20., Acroni Jesenice-Villacher SV 5-2 (Rudi Hiti Kupa, Bled)
augusztus 21., EC Red Bull Salzburg-HC Kometa Brno 3-2 (CZE-1) (ET)
augusztus 21., KAC-EHC München (GER-1.) 4-5 (Dolomitok Kupa, Brunico)
augusztus 21.: HK Poprad (SVK-1.)-Graz 99ers 1-4 (Poprád)
augusztus 21.: HC Orli Znojmo-Vienna Capitals 8-3 (Znojmo)
augusztus 23., HK Nitra (SVK-1.)-Fehérvár 1-2 (Nyitra)
augusztus 24.: Acroni Jesenice-KAC 2-1 (Jesenice)
augusztus 24., Black Wings Linz-EHC München 4-1 (GER-1.) (Linz)
augusztus 25., Acroni Jesenice-Fehérvár 2-1 (Jesenice)
augusztus 25.: Red Bull Salzburg-Tappara Tampere 3-8 (FIN-1.) (ET)
augusztus 25.: HC Plzeň 1929 (CZE-1)-Vienna Capitals 3-1 (ET)
augusztus 25.: Horácka Slavia Trebic (CZE-2.)-HC Orli Znojmo 2-1 (Trebic)
augusztus 26., Medvescak-Torpedo Nyizsnij Novgorod 1-4 (KHL) (Zug)
augusztus 26., Villacher SV-ERC Ingolstadt (GER-1.) 3-2 (Villach)
augusztus 26., Straubing Tigers (GER-1)–Black Wings Linz 2-3 (Straubing)
augusztus 27.: Landshut Cannibals (GER-1.)-Graz 99ers 1-3 (Landshut)
augusztus 27., KAC-Iserlohn Roosters (GER-1.) 7-5 (Klagenfurt)
augusztus 27.: Red Bull Salzburg-TPS Turku 4-2 (FIN-1) (ET)
augusztus 27.: HC Mountfield Ceské Budejovice (CZE-1)-Vienna Capitals 4-0 (ET)
augusztus 27., EV Zug (SUI-1.)-Medvescak 3-1 (Zug)
augusztus 28., Kloten Flyers (SUI-1.)-Medvescak 4-1 (Zug)
augusztus 28., Black Wings Linz-Straubing Tigers (GER-1.) 4-1 (Linz)
augusztus 28., Villacher SV-Iserlohn Roosters (GER-1.) 5-4
augusztus 28., KAC-ERC Ingolstadt (GER-1.) 4-1 (Klagenfurt)
augusztus 28., Augsburg Panthers (GER-1.)-Graz 99ers 4-3
augusztus 28., Vienna Capitals-TPS Turku (FIN-1.) 4-3 (ET)
augusztus 30., 19:00: Fehérvár-Acroni Jesenice (Székesfehérvár)
augusztus 31., 19:15: Villacher EV-ATSE Graz (AUT-2) (Villach)
szeptember 1., 18:00: HC Orli Znojmo-Fehérvár (Znojmo)
szeptember 1.: EC Red Bull Salzburg-HC Mountfield České Budějovice (CZE-1) (ET)
szeptember 1.: Graz 99ers-University of Manitoba (Kapfenberg)
szeptember 2., 20:00: Medvescak Zagreb-HC Vitkovice Steel (CZE-1.) (Ferdo Spajic emléktorna, Zágráb)
szeptember 2., 19:15: Acroni Jesenice-Villacher SV (Jesenice)
szeptember 2., 19:00: Black Wings Linz-ERC Ingolstadt (GER-1) (Linz)
szeptember 3., 20:00: Medvescak Zagreb-EV Zug (SUI-1.) (Ferdo Spajic emléktorna, Zágráb)
szeptember 4., 16:30: Medvescak Zagreb-EHC München (GER-1.) (Ferdo Spajic emléktorna, Zágráb)
szeptember 3.: HIFK Helsinki (FIN-1.)-Vienna Capitals (ET)
szeptember 3.: SG Cortina (ITA-1.)-Olimpija Ljubljana (Cortina D'Ampezzo)
szeptember 3.: Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna (Székesfehérvár), Fehérvár (EBEL)–Dab.Docler, HSC Csíkszereda–Asiago (ITA-1.)
szeptember 4.: Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna (Székesfehérvár), helyosztók
szeptember 4., 14:30: ERC Ingolstadt (GER-1)-Black Wings Linz (Ingolstadt)
szeptember 4., 18:00: Villacher EV-Ritten Sport (ITA-1.) (Villach)
szeptember 4., 19:15: KAC-Acroni Jesenice (Klagenfurt)
szeptember 4.: Val Pusteria Wolves (ITA-1.)-Olimpija Ljubljana (Brunico/Bruneck)
szeptember 5., 17:30: HC Orli Znojmo-Lausitzer Füchse (GER-2.) (Znojmo)
szeptember 6., 17:00: HC Dukla Jihlava (CZE-2.)-HC Orli Znojmo (Jihlava)

Nationalliga:

augusztus 19., ESV Kaufbeuren (GER-2.)-HC Innsbruck 7-2 (Kaufbeuren)
augusztus 19., Bietigheim Steelers (GER-2.)-Dornbirn 5-2 (Bietigheim)
augusztus 19., Fehérvár (EBEL)-Kapfenberg Bulls 9-0 (Székesfehérvár)
augusztus 20., HC Thurgau (SUI-2.)-VEU Feldkirch 5-0 (Weinfelden)
augusztus 21., Kapfenberg Bulls-KAC II. 2-4 (Kapfenberg)
augusztus 21., Ravensburg Towerstars (GER-2.)-EHC Lustenau 6-1 (Ravensburg)
augusztus 22., Dornbirn-Medvescak Zagreb (EBEL) 0-6 (Lustenau)
augusztus 23., WSV Sterzing Broncos (ITA-2.)-HC Innsbruck 6-7 (Sterzing)
augusztus 24., VEU Feldkirch-EHC Bregenzerwald 8-1 (Feldkirch)
augusztus 26., EV Regensburg (GER-3.)-ATSE Graz 6-2 (Regensburg)
augusztus 27., EHC Bregenzerwald-EHC Aarau (SUI-3.) 5-3
augusztus 27., VEU Feldkirch-HC Thurgau 2-3 (SUI-2.)
augusztus 27., EHC Bülach (SUI-3.)-HC Innsbruck 3-2 (Garmisch-Partenkirchen)
augusztus 27., Lustenau-Dornbirn 6-1 (Lustenau)
augusztus 28., KAC II-Kapfenberg Bulls 1-1 (Klagenfurt)
augusztus 28., Lustenau-Füssen (GER-3.) 3-1 (Lustenau)
augusztus 30., 19:30: Zeller Eisbären-KAC II. (Zell am See)
augusztus 30., 20:30: Val Pusteria Wolves (ITA-1.)-HC Innsbruck (Brunico/Bruneck)
augusztus 31., 19:15: Villacher SV (EBEL)-ATSE Graz (Villach)
szeptember 2., 18:00: Bolzano Foxes (ITA-1.)-ATSE Graz (Vipiteno)
szeptember 2., 19:30: EC Peiting (GER-3.)-EHC Bregenzerwald (Peiting)
szeptember 2., 20:00: Fehérvár-farm-Kapfenberg Bulls (Székesfehérvár)
szeptember 2-4.: Mohren Cup (Lustenau), résztvevők: Lustenau, Feldkirch, Ausztria U20, Gherdeina (ITA-2.)
szeptember 3., 17:30: KAC II-Zeller Eisbären (Klagenfurt)
szeptember 3., 19:00: HC Innsbruck-SC Riessersee (GER-2.) (Innsbruck)
szeptember 3.: ATSE Graz-Star Bulls Rosenheim (GER-2.) vagy Sterzing Broncos (ITA-2.) (Vipiteno)
szeptember 3-4.: EZO kupa (Romanshorn, SUI), résztvevők: EHC Oberthurgau (SUI-3.), SC Herisau (SUI-3.), GCK Lions (SUI-2.), Dornbirn
szeptember 4., 17:00: HC Eppan Pirates (ITA-2.)-Zeller Eisbären (Appiano)
szeptember 4., 17:30: HC Thurgau (SUI-2.)-HC Innsbruck (Weinfelden)
szeptember 10., 19:30: Zeller Eisbären-HC Eppan Pirates (ITA-2.) (Zell am See)
szeptember 10., 17:30: EHC Aarau (SUI-3.)-Bregenzerwald (Aarau)
szeptember 11., 17:00: Dornbirn-Bietigheim Steelers (GER-2.) (Lustenau)
szeptember 11., 18:00: ATSE Graz-Zeller Eisbären (Graz)
szeptember 13., 19:00: Lustenau-Bregenzerwald (Lustenau)
szeptember 13., 20:30: HC Bolzano (ITA-1.)-HC Innsbruck (Bolzano)
szeptember 13., 19:15: Zeller Eisbären-ATSE Graz (Zell am See)

Szólj hozzá!

Címkék: felkészülési mérkőzések dab.docler

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.