Máris folytatódik az országos bajnokság

2009.02.11. 16:03 D. Gromov

Az NZ-Stars és a Ferencváros káposztásmegyeri mérkőzésével folytatódik az OB I. középszakasza. A százszázalékos hazai csapat úgy első a táblázaton, hogy eggyel kevesebb mérkőzést játszott, mint az őt kétpontnyi lemaradással követő Újpest. A januári átigazolási szezonban megerősödött FTC sikere esetén pontszámban befoghatja a 3. Dab.Doclert, igaz, a zöldeknek ez már a hatodik mérkőzésük lesz.

6 komment

feburár 22.-én kezdődik az ob1/b-s döntő, megint a dhk és a jégtörők játszik majd. nem lesz vmi felvezető cikk, esélylatolgatás?:)
Végeredmény: NZ Stars -FTC
4 - 1
Nem meséltek a meccsről? Csak mert nincs róla sehol semmi! Nem bajk Erzsébeten kinn leszek, és győzni fog a FRADI!!!
Mikor lesz jégpályánk:(
@leeladam: Első harmad:1 perces néma tisztelet adás az elhunyt Marian Kozma emlékére, majd Tüntetés Jánosi Csaba válogatottba kerüléséért, közben egy gól, így hát 0-1 a Fradi javára. Második harmad:Tüntetés idézem " ELÉG VOLT A CIGÁNY TERRORBÓL" majd 2 gól a Starstol 2-1 és sok helyzet ami kimaradt. Harmadik harmad: Stars ott folytatta ahol abba hagyta +2 gól, így lett 4-1, ja és , hogy ne érrezük magunkat jól három magáról megfelejtkezett FTC szimpatizáns emberke nemzetközi jelzéseket mutogatott felénk.Az egészhez hozzá tartozik,hogy és ezt hangsúlyozom a többi Fradi szurkoló nagyon kulturáltan vette tudomásul a vereséget.MINDEN TISZTELETEM AZ ÖVÉK.Szerintem a mérkőzés jó és kiegyenlített volt és jelzem volt 2-3 olyan helyzete a Fradinak amitől meghűlt a vér az ereimben és akár fordított eredmény is lehetett volna.
Az első harmadban egy góllal valóban jobb volt a Fradi, főleg Fegyasov volt elemében, hihetetlenül gyors és technikás játékos. A másodikban már a Stars nyomott többet, mégis a Fradi mehetett el kétszer szólóban, de Wallberg mindkétszer bravúrral hárított. Ahogy az lenni szokott, a másik oldalon jött a büntetés, Szapi és Holéczy gyorsan megfordították a mérkőzést. A záró játékrész is a Stars-é volt, de Sájevics ordító hibája is kellett ahhoz, hogy eldőljön a mérkőzés (Sáj azt hitte, hogy alatta van a korong, Kovac észrevette, hogy nem és bekotorta). Innentől kezdve néha csiki-csuki játékot mutatott be a hazai csapat, a Fradinak már csak szórványos ellentámadásokra futotta. A kegyelemdöfést Mogyi adta meg, emberhátrányban játszották ki szépen a vendégek védelmét.
@Senderos: szándékaink szerint lesz