HTML

Jégkorong

A világ legjobb sportja a határokon innen és túl, és mindenütt, ahol van.

Címkék

ahl (66) alba volán (453) átigazolások (243) ausztria (86) a csoport (408) bajnokok ligája (42) bajnokság (226) bajnokságok (82) bartalis (53) bp. stars (52) brassó (64) briancon (72) cortina (67) csehország (98) dab (43) dab.docler (315) divízió 1 (231) divízió 2 (49) döntő (128) ebel (1139) eht (76) eihc (93) elitserien (49) énekes (363) extraliga (59) fehéroroszország (50) fehérvár (609) felkészülés (183) felkészülési mérkőzések (182) finnország (145) fotók (45) franciaország (73) ftc (213) gömöri (43) hári (76) hc csíkszereda (85) hetényi (70) horvátország (40) hsc csíkszereda (87) ifjúsági (285) iihf (80) inline (109) interliga (44) játékvezetők (64) jégkorongmagazin (51) jesenice (42) junior (90) juniorok (200) kanada (97) khl (663) kóger (82) kölyök (55) kontinentális kupa (104) ladányi (105) légiósok (131) ljubljana (46) magyarország (561) magyar kupa (80) miskolc (187) mjsz (143) mol liga (975) nationalliga (132) németország (46) nhl (1598) női (96) nők (127) norvégia (45) ob 1 (173) ob i. (206) ocskay (107) olaszország (68) olimpia (119) olimpiai selejtezők (85) oroszország (132) pakk (41) playoff (137) primeau (55) rájátszás (360) románia (119) sator (53) sc csíkszereda (107) serdülő (78) sport tv (42) stanley kupa (40) steaua (41) svájc (77) svédország (161) szavazás (57) szavazások (43) szélig (75) szlovákia (193) szlovénia (105) szuper (107) thurston (43) u16 (61) u18 (291) u20 (168) ukrajna (57) utánpótlás (122) ute (185) válogatott (984) vasas (53) vas jános (111) vb (1471) videó (148) videók (494) világbajnokság (107) winter classic (51) Címkefelhő

Alba Volán–Briancon 2-1

2008.08.24. 14:00 kerusz

Szombat este lejátszotta második felkészülési mérkőzését is az Alba Volán csapatával Vas, Ladányi és Szélig csapata, a HC Briancon. A hazaiak kapuját ezúttal Szuper Levente védte, kifejezetten jól, a vendégek magyar válogatottjai közül Ladányi továbbra sem kész még a játékra, lábadozik könyökműtétje után, így a lelátóról figyelte a mérkőzést. További hiányzók is akadtak mindkét csapatnál szép számmal.

Langyos első harmadot követően kicsit felpörgött a játék a későbbiekre, a Briancon vezető gólja után a Volán átvette a kezdeményezést, de jobbnál jobb helyzeteit is elpuskázta. A záró harmadban a Volán fiataljainak sikerült az egyenlítés, majd Szélig kiállítását váltották pillanatok alatt gólra a fehérváriak, megszerezve a győzelmet is. A francia csapat vasárnap késő délután a dunaújvárosiakkal méri össze tudását, ha minden jól megy, a Dab honlapján követhetik is a mérkőzést.

július 21., Magyarország U20-UTE 7-2 (helyszín: Budapest, Jégcentrum)
Gólszerzők: Kóger, Maszlov, Somogyi, Dancsfalvi, Magosi, Tóth, Fekti, illetve Mihály, Berta.

július 22., Magyarország U20-UTE 7-6 (Budapest, Jégcentrum)
G.: Kóger, Nagy G., Szepessy, Pavuk 2, Tóth, Wéber, illetve Berta, Magosi, Virág T., Borbás 2, Győri.

július 23., Magyarország U20-UTE 6-1 (Budapest, Jégcentrum)
G.: Tóth, Dancsfalvi, Nagy 2, Pavuk, Orbán, illetve Győri.

július 24., Magyarország U20-UTE 2-5 (Budapest, Jégcentrum)
G.: Wéber, Jankovics, illetve Szepessy, Borbás, Berta, Nagy G., Roczanov.

július 24., HK Levice (SVK-3.)-HC Csíkszereda 3-9 (Léva)
G.: Petres 2, Szőcs, Antal Zs., Péter, Lőrincz, Sevcik, Bíró, Góga.

július 25., Ardo Nitra (SVK-1.)-HC Csíkszereda 1-3 (Nyitra)
G.: Petres, Virág, Pupák.

július 27., HK 99 Ruzinov (SVK-2.)-HC Csíkszereda 5-2 (Pozsony)
G.: Kramny, Mihály E.

július 28., HK Trnava (SVK-2.)-HC Csíkszereda 3-0 (Nagyszombat)
G.: -

augusztus 7., Dunaújváros-Lok. Nové Zámky (SVK-2.) 2-0 (Dunaújváros)
G.: Misal, Orbán.

augusztus 8., Miskolc-KH Sanok (POL-1.) 0-5 (Miskolc)
G.: -

augusztus 8., Piestany (SVK-2.)-Lok. Nové Zámky (SVK-2.) 4-0 (Pöstyén)
G.: -

augusztus 9., Ardo Nitra (SVK-1.)-Kazcink-Torpedo (RUS-2.) 8-2 (Zólyom)
G.: Gálik, Majoross, Poljacek 2, Caládi 2, Bednarík 2.

augusztus 10., Dunaújváros-HK Trnava (SVK-2.) 1-2, h. u. 2-2, büntetőkkel 3-2 (Dunaújváros)
G.: Misal.

augusztus 11., HK 99 Ruzinov (SVK-2.)-Dunaújváros 7-3 (Pozsony)
G.: Kiss, Papp 2.

augusztus 12., Topolcany (SVK-2.)-Lok. Nové Zámky (SVK-2.) 4-3 (Nagytapolcsány)
G.: Szappanos, Németh P.

augusztus 12., HC Csíkszereda-Steaua Bucuresti 6-5 (Csíkszereda)
G.: Góga 2, Saluga 2, Foltin, Socha, illetve Timaru 2, Geru, Georgescu, Tapu.

augusztus 12., Miskolc-HC Kosice (SVK, junior) 2-2, büntetőkkel 2-3 (Miskolc)
G.: Holmström, Budai.

augusztus 14., UTE-Alba Volán B 12-1 (Megyeri út)
G.: Sikorcin 4, Hüffner 2, Zlocha 2, Németh Á., Borbás, Dubek, Michálek, illetve Szűcs.

augusztus 14., Bp. Stars-Lengyelország 0-0 (Budapest, Jégcentrum)
G.: -

augusztus 15., Bp. Stars-Lengyelország 1-6 (Budapest, Jégcentrum)
G.: Majoross.

augusztus 15., KH Sanok (POL-1.)-Miskolc 3-1 (Sanok)
G.: Nyberg.

augusztus 15., Dunaújváros-Alba Volán 3-3, büntetőkkel 3-4 (Dunaújváros)
G.: Hruby, Magosi, Tőkési, illetve Fodor, Horváth, Ocskay.

augusztus 15., HC Csíkszereda-Steaua Bucuresti 4-2 (Csíki Sör Kupa)
G.: Antal, Pupak, Mihály E., Foltin, illetve Lupascu, Timaru.

augusztus 15., SC Csíkszereda-Progym 4-2 (Csíki Sör Kupa)
G.: Poznik, Elekes, Szőcs Sz., Wallenberg, illetve Borsos, Csíki.

augusztus 16., Miskolc-HK LK Presov (SVK-2.) 0-4 (Sanok)
G.: -.

augusztus 16., HC Csíkszereda-Progym 3-1 (Csíki Sör Kupa)
G.: Harabin, Antal, Suur, illetve Borsos.

augusztus 16., SC Csíkszereda-Steaua Bucuresti 3-3, büntetőkkel 3-4 (Csíki Sör Kupa)
G.: Péter, Orzdovensky, Hozó, illetve Krechac, Tapu, Piszarenko.

augusztus 17., HK Spisská Nová Ves (SVK-2.)-Miskolc 7-1 (Sanok)
G.: Nyberg.

augusztus 17., Steaua Bucuresti-Progym 3-4 (Csíki Sör Kupa)
G.: Georgescu, Krechac, Piszarenko, illetve Nagy Cs., Daradics, Székely, Sára.

augusztus 17., SC Csíkszereda-HC Csíkszereda 1-3 (Csíki Sör Kupa)
G.: Hozó, illetve Suur, Mihály E., Petres.

augusztus 19., Trebisov (SVK-2.)-Bp. Stars 7-4 (Tőketerebes)
G.: Fodor Cs., Szappanos, Gröschl, Szajbert P.

augusztus 20., HC Csíkszereda-KH Sanok (POL-1.) 5-4 (Igló)
G.: Foltin, Petres, Zabludovszkij, Saluga, Stefanka.

augusztus 20., HK Spisská Nová Ves (SVK-2.)-UTE 3-4 (Igló)
G.: Zlocha, Borbás 2, Sikorcin.

augusztus 20., Lok. Nové Zámky (SVK-2.)-Dunaújváros 5-2 (Érsekújvár)
G.: Magosi, Kiss Á.

augusztus 21., UTE-KH Sanok (POL-1.) 1-5 (Igló)
G.: Rufus.

augusztus 21., HK Spisská Nová Ves (SVK-2.)-HC Csíkszereda 6-7 (Igló)
G.: Bíró, Mihály E., Virág, Szabó, Socha 2, Adorján.

augusztus 21., Topolcany (SVK-2.)-Dunaújváros 2-2, büntetőkkel
2-3
 (Nagytapolcsány)
G.: Peterdi, Erdélyi.

augusztus 22., UTE-HC Csíkszereda 5-7 (Igló)
G.: Dubek 2, Sikorcin, Borbás, Roczanov, illetve Zabludovszkij 2, Socha, Saluga, Molnár, Harabin, Bíró.

augusztus 22., Alba Volan-Briancon (FRA-1.) 2-2, büntetőkkel 2-3 (Székesfehérvár)
G.: Jackson, Palkovics.

augusztus 22., HC Kosice (SVK, junior)-Miskolc 2-1 (Kassa)
G.: Popovics.

augusztus 22., Lok. Nové Zámky (SVK-2.)-Ruzinov (SVK-2.) 3-1 (Érsekújvár)
M.: a magyarok nem lőttek gólt.

augusztus 23., Alba Volan-Briancon (FRA-1.) 2-1 (Székesfehérvár)
G.: Nagy G., Horváth.

augusztus 24., Dunaújváros-Briancon (FRA-1.) (Dunaújváros)
augusztus 26., Lok. Nové Zámky (SVK-2.)-Piestany (SVK-2.) (Érsekújvár) 17.00
augusztus 26., Bp. Stars-HK Trebisov (SVK-2.) (Budapest, Jégcentrum) 17.30
augusztus 26., Dunaújváros-HK 99 Ruzinov (SVK-2.) (Dunaújváros) 17:30
augusztus 26., Troja-Ljungby (SWE-2.)-SC Csíkszereda
augusztus 27., Alba Volán-Hokej Sumperk 2003 (CZE-3.) (Sosnowiec) 17:00
augusztus 27., Lok. Nové Zámky (SVK-2.)-Topolcany (SVK-2.) (Érsekújvár) 17.00
augusztus 28., Hockey Härnösand (SWE-3.)-Alba Volán (Sosnowiec) 17:00
augusztus 28., Bp. Stars-HK 99 Ruzinov (SVK-2.) (Budapest, Jégcentrum) 17.30
augusztus 28-30. besztercebányai négyes torna. Résztvevők: Dunaújváros, HC 05 Banská Bystrica (SVK-1.), HC Sareza Ostrava (CZE-2.), GKS Tychy (POL-1.)
augusztus 28., Miskolc-HK Mihalovce (SVK-2.) (Miskolc) 18.00
augusztus 29-31., Gyilkostó Kupa. Résztvevők: Progym, HC Csíkszereda, HK Trebisov (SVK-2.), Szokol Kijev (UKR-1.)
augusztus 29., HK Levice (SVK-3.)-Ferencvárosi TC 17.30 (Léva)
augusztus 29., Karlskrona HK (SWE-3.)-SC Csíkszereda
augusztus 30., Alba Volán-??? (Sosnowiec, helyosztó)
augusztus 30., Miskolc-SCM Brasov (ROM-1.) 19.45 (Miskolc)
augusztus 31., SCM Brasov (ROM-1.)-Ferencvárosi TC 17.00 (Miskolc)
szeptember 1., Mariestad Bois (SWE-2.)-SC Csíkszereda
szeptember 2., Dunaújváros-Alba Volán (Dunaújváros)
szeptember 2., Nitra (SVK-1.)-Lok. Nové Zámky (SVK-2.) (Nyitra)
szeptember 5., Graz 99ers (EBEL)-Alba Volan (Graz)
szeptember 12., Vienna Capitals (EBEL)-Alba Volan (Bécs)
szeptember 14., Alba Volan-Vienna Capitals (EBEL) (Székesfehérvár)

A Steaua Bucuresti esetében csupán a csíkszeredai tornáról értesültünk. Amint új információhoz jutunk, frissítjük az adathalmazt.

3 komment

Címkék: felkészülés alba volán ebel briancon felkészülési mérkőzések interliga

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Lehet, hogy ha előbb kérdezek rá erre a meccsre, előbb megtudtam volna az eredményt. Köszi a tájékoztatást!
hova küldjük a red-bull salute-ról a friss képeket?
Kedves bojl!
küldd ide: ef.kapus@gmail.com
köszönjük