Fehérvár–EHC München 3-4

2010.08.14. 21:52 kerusz

Nem sikerült visszavágnia a SAPA Fehérvár AV19-nek a tegnapi vereségért. Ma is aránylag korán szerzett vezetést a DEL újonca, ezt Vas Márton egyenlítette ki, rá két percre pedig Vaszjunyin a vezetést is megszerezte. Sajnos ismét korán jött a válasz, így döntetlennel térhettek pihenőre a felek az első harmadot követően. A középső 20 perc elején szerzett újabb vendéggólra másodperceken belül érkezett a válasz, de Maurernek a mérkőzés felénél szerzett gólja után már nem sikerült újabbat lőnie Ulf Weinstock tanítványainak, maradt a 3-4. Az utolsó szakaszt Holéczy és Schymanski bunyója színesítette. A mérkőzésen többet volt a korong a hazaiak harmadban, a vendégek többet is próbálkoztak kapuralövéssel, és továbbra is gond a bulik elhozatala erősebb ellenfelek ellen. Fontos információ, hogy a korábban terjesztett szórólapok helytelen információt tartalmaztak. A bérletek az ott olvashatókkal ellentétben a rájátszásra is érvényesek.